GLASS & CERAMICS / Glass / Glass 9726133
nr 972 6133
GLASS
4 pcs, Persia, antique, height: 6 - 8, 5, wear, damages.
4 st, Persien, Antika, höjd: 6 - 8, 5
Condition: slitage, skador
800
SEK 450
Monday August 3 2015
at 18:10:40
400 kr
350 kr
400 kr (Robot)